Кондиціювання

Підготовка

Вибір типу кондиціонування

Монтаж

Постачання і монтаж кондиціонера (ів)

Запуск

Створення комфортної температури в приміщенні

Сервис

Гарантійне і сервісне обслуговування

Купуйте та встановлюйте кондиціонер з нами!

Illustration

Купуючи кондиціонер у нас, ви отримуєте повний спектр якісних послуг:

 • Консультація професіонала при виборі кондиціонера.

 • Високоякісне обладнання від надійних брендів.

 • Після нас завжди чисто! Якісний і акуратний монтаж.

 • 5 років гарантії на кондиціонер! При щорічному сервісі.

Проєкти з кондиціонування

Illustration

Готельний комплекс "Гайки" 

Illustration

Готель-спа "Dodo" - Житомир

Ресторан "Барбарис" Житомир

Ресторан "Барбарис"

Illustration

Мережа піцерій "Маріо" - Житомир

«Львівська майстерня шоколаду» - Житомир

«Львівська майстерня шоколаду» - Житомир

Частный коттедж с.Тетеривка

Приватний котедж с.Тетерівка

Отримати 10 порад при виборі кондиціонера

Отримайте від нас 10 важливих рекомендацій, залишивши заявку з текстом "ХОЧУ ПОРАДИ"

Робочий процес

Популярні питання

 • Що потрібно знати при виборі кондиціонера?

  Вибір кондиціонера - крок дуже відповідальний, саме від нього залежить, чи буде вам комфортно в приміщенні або ви заробите собі додатковий головний біль.
  При виборі кондиціонера насамперед потрібно враховувати такі фактори:- площа і висота приміщення.- орієнтація і розмір вікон- кількість джерел тепла в приміщенні (електрообладнання)- тип приміщення (квартира, магазин, офіс)- призначення кондиціонера (охолодження й опалення)
  Щоб правильно підібрати необхідну модель кондиціонера, слід звернутися за допомогою до професіоналів, бо цей процес вимагає особливої ​​уваги. Багаторічний досвід наших фахівців допоможе Вам підібрати ідеальний варіант під Ваші потреби.

 • Де краще купувати кондиціонер - в магазині побутової техніки, інтернет-магазині або звернутися в дилерський центр?

  Можна піти в мережевий або спеціалізований магазин, можна зробити покупку в Інтернеті, але найкраще звернутися в інженерну компанію. Адже в цьому випадку до вас додому приїде фахівець, який виконає всі необхідні виміри, зробить розрахунки та правильно підбере кондиціонер, грамотно вибере місце його установки, після чого бригада майстрів зробить монтаж. І, звичайно, гарантійне обслуговування буде здійснюватися простіше: за заявкою клієнта до нього приїдуть фахівці та проведуть діагностику прямо на місці. При покупці в магазині в разі ламання вам доведеться своїм коштом демонтувати кондиціонер і везти його в сервіс-центр, а після ремонту монтувати заново.

 • Які бувають типи кондиціонерів?

  - Мобільний кондиціонер. Це один з найбільш простих видів обладнання, який не вимагає установки і використовується для кондиціонування невеликих приміщень. Його функціональність значно менше, ніж у традиційного кондиціонера. Однак якщо монтаж неможливий або у Вас немає необхідності купувати більш дорогу модель, то даний варіант буде цілком прийнятний.- Настінний сплит. Такий пристрій є оптимальним рішенням для житлового приміщення завдяки здатності забезпечити комфортний мікроклімат. Даний кондиціонер має масу додаткових плюсів: очищення і іонізація повітря, знищення алергенів і захист від вірусів.- Мульти-спліт. Система мульти-спліт є найбільш удосконаленим різновидом настінного кондиціонера. Мульти-спліт використовують в разі, коли необхідно забезпечити кондиціонування повітря в декількох кімнатах при наявності одного зовнішнього блоку. Це техніка високої цінової категорії, яка відрізняється практичністю, функціональністю і відсутністю вироблення озону.- Канальний, касетний і підлого - стельовий кондиціонер. Дане обладнання допоможе підтримати необхідний температурний режим (холод і тепло) в комерційних об'єктах,а так само забезпечує очищення повітря.

 • Чим відрізняється інвертор від on / off?

  Не інверторна модель (on / off) регулює температуру в приміщенні автоматичним включенням і вимиканням роботи компресора. Тобто якщо на пульті Ви виставили 23 ° С, то при досягненні заданої температури в НЕ інверторному кондиціонері зовнішній блок відключається і компресор перестає працювати. При цьому у внутрішньому блоці вентилятор продовжує ганяти повітря до тих пір, поки температура не підвищиться. Таким чином температурний фон коливається в межах 3,5 ° С.

  У інверторних
  моделях підтримка температурного режиму здійснюється внаслідок безперервної роботи компресора. При різкому коливанні температури кондиціонер непомітно підвищує швидкість обертання вентилятора і швидкість роботи компресора. При цьому не відбувається відключення техніки, вона працює на мінімальній потужності, економиться електроспоживання і більш точно підтримується встановлена ​​температура. Також побутовий кондиціонер стандартно має діапазон роботи на обігрів до -15 ° С, а іноді й -25 ° С, тоді як звичайні, як правило, обмежені максимум -5 ° С. Інверторний кондиціонер економніший (економить від 30% до 50% електроенергії, в залежності від моделі), продуктивніше, тихіше, ніж звичайний кондиціонер. Навіть самі знамениті не інверторні бренди кондиціонерів не зможуть надати Вам такі технічні характеристики за рівнем шуму, комфорту, і температурного режиму, як інверторні.

 • Чи шкодить кондиціонер здоров'ю?

  При правильній експлуатації кондиціонер не може зашкодити Вашому здоров'ю, а навпаки допоможе домогтися оптимальної температури для правильного функціонування організму. Однак будь-яке обладнання може завдати шкоди, при неправильному використанні.
  Дотримуючись цих простих правил кліматичне обладнання матиме тільки позитивний вплив:
  - Регулярне очищення фільтрів. Забруднена система фільтрації кондиціонера дійсно шкідлива для людини, оскільки на фільтрах осідають бактерії, частинки бруду, пилу, та інше;- Не створюйте протяг. Включаючи кондиціонер, закривайте вікна і двері: всі ми з дитинства знаємо, що протяг шкідливий для здоров'я, тому не варто штучно створювати його у себе вдома або в офісі;- Правильна установка кондиціонера заставу мінімізації можливості його негативного впливу на людину.- Купуйте якісні кондиціонери. Неякісні матеріали від дешевих виробників, з яких виготовлений кондиціонер, також можуть мати негативний вплив на ваше здоров'я.

 • Чи існує гарантія на кондиціонери?

  ТАК. Обираючи нас, Ви отримуєте 5 ти річну гарантію на кондиціонер при щорічній сервісній підтримці.

Наші клієнти

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Зв'яжіться з нами!

Адреса

м. Житомирвул. Князів Острозьких, 41

Час роботи

З понеділка по п'ятницю8:00 - 17:00

Залиште заявку і скоро ми зв'яжемося з Вами!
Choose file

Дякуємо!

Ми скоро з Вами зв'яжемося!

Can't send form.

Please try again later.